ultracienkoramkowe slajder 1
ultracienkoramkowe 2
WideoWall
WideoWall2
WideoWall3

Cena od:
Zainteresowała Cię nasza oferta? Skontaktuj się z nami

Wideo wall

Pobierz ofertę jako .PDF

SAMSUNG 

  • Przekątna panelu 46″
  • Rozdzielczość 1920 x 1080
  • Wymiary panelu po zewnętrznej 1 025,7 x 579,8 x 130 mm
  • szerokość ramki 2,4 mm dół i prawa strona, 4,3 mm góra i lewa strona
  • Podstawa monitora  – rysunek techniczny
  • Jasność panelu (typowa) 450 cd/m²
  • Kontrast: 4 500:1
  • Kąty widoczności (poziomo/pionowo): 178˚ / 178˚
  • 16,7 mln (8 bit) kolorów

Oferujemy Państwu wynajem i sprzedaż ekranów bezszwowych czyli ścian projekcyjnych typu Wideo Wall . Niezależnie od tego, w jakim celu planujecie Państwo zastosować to jedno z najlepszych aktualnie rozwiązań w zakresie przekazu informacji, jesteśmy w stanie pomóc już na samym etapie planowania wydarzenia, rozstawienia ekranów/ścian wideo czy wsparcia samego projektu. Polecamy również nasze usługi w zakresie montażu konstrukcji i realizacji przekazu. Sprawdź nas!

Przekonasz się, że jesteśmy najlepsi!   to innowacyjne rozwiązanie multimedialne. Jej obszerne zastosowanie, wielkie możliwości konfiguracyjne oraz przyciągający wzrok wygląd sprawiają, iż jest niezawodnym narzędziem w przekazie informacji. Ściana wideo budowana jest z pojedynczych modułów LCD każdy o przekątnej 46”, które można łączyć w dowolnej konfiguracji za pomocą systemu montażowego dostarczanego przez producenta. Wbudowany procesor umożliwia połączenie do 10 ekranów w pionie i poziomie, a kształt jaki chcemy uzyskać zależy tylko i wyłącznie od naszej wyobraźni. Mogą to być narożniki, półkola, słupy lub standardowe powierzchnie płaskie. Matowa powłoka matrycy umożliwia umieszczenie ściany w bardzo mocno oświetlonym pomieszczeniu. Warto wiedzieć, że pojedyncze monitory są jaśniejsze od standardowych ekranów LCD średnio półtora razy. Każdy z monitorów wyświetla obraz w rozdzielczości 1920px x 1080px, a odstęp miedzy powierzchnią aktywną to zaledwie 4,8 mm w poziomie i 6,7mm w pionie, co dodatkowo podnosi atrakcyjność budowanych powierzchni.

Kąt widzenia to prawie 180°, a waga i pobór mocy to odpowiednio 19 kg i 230 W na jeden moduł. Nowoczesność i niezawodność to główny atut tego produktu. Ekrany bezszwowe znajdują szerokie zastosowanie w salach konferencyjnych, obiektach sportowych, halach targowych czy koncertowych, jak również na różnego rodzaju imprezach i wydarzeniach klubowych.

„Ogromnym atutem firmy podczas realizacji tej skali przedsięwzięcia jest operowanie własnym, wysokiej klasy nowoczesnym sprzętem oświetleniowym, nagłośnieniowym oraz multimedialnym. Na uwagę zasługuje zaangażowanie i profesjonalizm pracowników oraz kadry kierowniczej firmy Shape Sp. z o.o.”.

~ Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego XIII Zjazdu Naukowego PTD