banda1
banda2
banda3

Cena od:
Zainteresowała Cię nasza oferta? Skontaktuj się z nami

Bandy sportowe LED

Pobierz ofertę jako .PDF

Trudno wyobrazić sobie współczesne widowisko sportowe bez sponsorów i reklamodawców, których logotypy, emisje promocyjne i wizerunek muszą być odpowiednio zaprezentowane w trakcie imprezy. Bez możliwości dotarcia do szerokiej publiczności grono firm wspierających sport z pewnością by się uszczupliło.

    Jednym z najlepszych i najbardziej efektywnych rozwiązań promocyjnych  jest zastosowanie band sportowych, które rozstawione pod odpowiednim kątem wokół całego lub części boiska, są w stanie w sposób widoczny dla kibiców na trybunach jak i osób zgromadzonych przed telewizorami, emitować spoty reklamowe lub innego rodzaju dynamiczne przekazy, mające na celu promocję produktu lub firmy. To idealne rozwiązanie dla wszelkiego rodzaju hal sportowych czy boisk piłkarskich. Bandy LED dają szereg możliwości ustawienia, dla uzyskania jak najlepszej ekspozycji reklamowej. To innowacyjne rozwiązanie nadaje zupełnie nowy i niepowtarzalny charakter każdej imprezie sportowej.

    Zapraszamy do współpracy w zakresie sprzedaży, wynajmu, montażu i ustawienia band sportowych. Służymy również wsparciem i pomocą w zakresie doradztwa i tworzenia koncepcji.

“Firma Concept Music Art. Sp. Z o.o. zapewniła kompleksową obsługę wydarzenia w postaci transportu, montażu, demontażu, serwisu i obsługi ekranu LED o wymiarach 5mx3m oraz nagłośnienia całej strefy. Doskonałe wyczucie połączone komunikatywnością oraz wysokim profesjonalizmem pozwoliły stworzyć niezapomnianą atmosferę imprezy w której brało udział ponad 5000 Kibiców.”

~ Tarnowski Ośrodek Sportu I Rekreacji