systemy dyskusyjne 1

Cena od:
Zainteresowała Cię nasza oferta? Skontaktuj się z nami

Systemy dyskusyjne

Pobierz ofertę jako .PDF

To kolejne oferowane przez naszą firmę rozwiązanie, mające na celu udogodnienie Państwu organizacji spotkań międzynarodowych.

Pulpity systemu dyskusyjnego ustawiane są bezpośrednio przed uczestnikiem rozmowy, na bardzo eksponowanych miejscach. Z uwagi na to, że sprzęt staje się niejako integralną częścią wystroju sali,  wygląd i jakość wykonania pulpitów nie jest bez znaczenia. Domyślna konfiguracja każdego systemu przewiduje zastosowanie jednego uprzywilejowanego pulpitu. Prowadzący ma dzięki temu możliwość przerwania dyskusji w dowolnym momencie, samemu zabierając głos. Wykorzystując w pełni możliwości systemu dyskusyjnego można ustalać kolejność wypowiedzi na podstawie odpowiednich zgłoszeń i/lub udzielić głosu tylko wybranym prelegentom. System jest na tyle łatwy w obsłudze, iż nie sprawi trudności uczestnikom, którzy często mogą wręcz intuicyjnie wybrać odpowiednie ustawienia. Istnieje możliwość połączenia całości z aparaturą symultaniczną i nagłośnieniem konferencyjnym, a rejestracja audio na najwyższym poziomie sprawia, że każdego z uczestników można wyraźnie usłyszeć.

„Potwierdzam profesjonalne wykonanie przez firmę Concept Music Art usługi polegającej na kompleksowej obsłudze technicznej imprez konferencyjnych i kongresowych organizowanych przez PBP Orbis Sp. z o.o. Biuro Kongresów w Krakowie”.

~ Orbis travel