Play

Cena od:
Zainteresowała Cię nasza oferta? Skontaktuj się z nami

Streaming video

Pobierz ofertę jako .PDF

Videostreaming

Videostreming to Twoje wydarzenia na żywo w sieci. Organizujesz szkolenie, bierzesz udział w zabraniu rady miasta, a może nagrywasz koncert? We wszystkich tych przypadkach możesz wykorzystać videostreaming i pokazać szerszej publiczności, co dzieje się na miejscu.

Relacja z obrad, posiedzeń i zebrań to świetne rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie mogą się na nich pojawić, ale chcą być na bieżąco i uczestniczyć w nich w jakikolwiek sposób. Taka możliwość, jak transmisja obrazu i dźwięku z danego miejsca, stwarza wiele okazji do uczestnictwa w różnych wydarzeniach.

Jeśli prowadzisz firmę i chcesz zainteresować swoim produktem lub usługą nowych klientów, przeprowadź na ten temat krótkie szkolenie. Wykorzystaj videostreaming, przygotuj świetny i chwytliwy materiał i ogłoś w sieci informację, kiedy odbędzie się takie szkolenie. Przeprowadź je w godzinach wieczornych i zdobądź nowych klientów. Każdy uczestniczący w Twoim szkoleniu z łatwością może przesłać informację o wydarzeniu do kolejnych osób. W taki sposób wykorzystasz viral marketing i zapoznasz ze swoim produktem lub usługą wielu ludzi.

Oferujemy videostreaming z każdego miejsca oraz na wybranych urządzeniach: laptopach, smartfonach i tabletach z dostępem do sieci. Dbamy o najwyższą możliwą jakość transmisji, bez reklam. Zapewniamy najlepszy sprzęt oraz wsparcie ekipy technicznej.

Jeśli chcesz dodatkowo zarobić na tego typu usłudze, możesz oferować reklamy podczas videostreamingu. Wówczas możesz sprzedawać wydzieloną na to powierzchnię, na której mogą zaprezentować się reklamodawcy. Uważaj jednak, aby to nie przysłoniło sedna Twojego wystąpienia. Jeśli chcesz skorzystać z tego pomysłu spróbuj zaangażować firmy tematycznie pokrewne lub takie, które oferują usługi lub produkty, jakich Ty nie posiadasz w swojej ofercie.

Ponieważ videostreaming to bardzo nowoczesna forma przekazu i ma swoich zwolenników głównie pośród ludzi młodych, pamiętaj zadbać o to, aby prezentacja, wystąpienie, jeśli ma być formą swoistej reklamy, były atrakcyjne i bogate w ciekawe, wartościowe informacje.

„Zadowoleni ze współpracy z firmą Concept Music Art Sp. z o.o. pozwala nam stwierdzić, iż jest to firma solidnie i rzetelnie realizująca swoje zadania i tym samym godna polecenia innym instytucjom”.

~ Muzeum Historii Polskiej