Sceny i zadaszenia slajder 1

Cena od:
Zainteresowała Cię nasza oferta? Skontaktuj się z nami

Sceny i zadaszenia

Pobierz ofertę jako .PDF

Technika estradowa

Technika estradowa to użycie sprzętu elektronicznego (dźwiękowego, świetlnego) i mechanicznego oraz jego właściwego montażu i odpowiedniej obsługi podczas organizacji eventów. Posiadamy sprzęt najwyższej jakości, który umożliwia nam sprawny serwis podczas każdego wydarzenia. Dbamy o to, by usługi przez nas oferowane były najwyższej jakości, dlatego wciąż udoskonalamy nasz sprzęt oraz gromadzimy coraz to nowszy i bardziej zaawansowany. Technika estradowa jest dla nas bardzo ważnym punktem działalności, dlatego poświęcamy jej wiele uwagi.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że koncert lub inne plenerowe wydarzenie nie może odbyć się bez najmniejszych nawet elementów, więc skupiamy się na każdym elemencie, który zagwarantuje sukces i podniesie jakość eventu oraz sprawi, że widownia doceni jego walory, gdyż nie będzie rozpraszana usterkami lub błędami. Gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie i zapewniamy uczestnikom bezstresową i bezpieczną zabawę.

Zajmujemy się kompleksową organizacją oraz obsługą techniczną wszelkich muzycznych imprez, koncertów, konferencji, widowisk i wydarzeń artystycznych w pomieszczeniach zamkniętych, jak i w plenerze. Przeprowadzamy realizację tras koncertowych, pokazów, show i wszelkich wystąpień oraz wydarzeń organizowanych przy współudziale radia i telewizji.

Opanowana przez nasz zespół profesjonalistów technika estradowa pozwala nam na realizację naprawdę niesamowitych wydarzeń i specjalistyczną oprawę każdego z nich. Jeśli planujesz organizację dużego wydarzenia lub mniejszej plenerowej imprezy zgłoś się do nas. Znajdziemy i wdrożymy najlepsze rozwiązania tak, aby efekt był naprawdę zachwycający.

„Firma jak zawsze podczas naszej współpracy wykazała się kreatywnością oraz profesjonalnym wykonaniem powierzonych zadań. Fachowość kadry Concept Music Art. Sp. Z o.o. w zakresie organizacyjnym, wsparta nowoczesnym rozwiązaniem technicznym z pewnością przyczyni się do kontynuowania naszej współpracy a także do rekomendowania oferowanych usług innym firmom.”

~ Fundacja dla AGH