light1
light2
light3
Oświetlenie slajder 1

Obsługujemy małe konferencje od 40 osób jak i wielkich klientów.

Cena od: 199zł
Zainteresowała Cię nasza oferta? Skontaktuj się z nami

Oświetlenie

Doskonały obraz bez odblasków

Pobierz ofertę jako .PDF

Wynajem oświetlenia, wypożyczalnia sprzętu oświetleniowego

Wszystkim, którzy planują organizację dużej imprezy lub wydarzenia plenerowego oferujemy wynajem oświetlenia. Wypożyczalnia sprzęty oświetleniowego, jaką prowadzimy bogata jest w wiele urządzeń potrzebnych do kompletnej obsługi wydarzenia pod kątem oświetlenia.

Doskonale rozumiemy wszystkie potrzeby i marzenia, dlatego stale poszerzamy nasz asortyment starając się zaoferować naszym klientom szeroki wachlarz profesjonalnych możliwości.

Wszelkie wesela na świeżym powietrzu, miejskie festyny, wystąpienia publiczne, konferencje czy pokazy wymagają doskonałego oświetlenia, które w prosty sposób podkreśli charakter eventu, jak i z łatwością nakieruje widza na najistotniejsze elementy. Oferujemy wynajem oświetlenia profesjonalnego, które spełnia wszelkie normy i gwarantuje najwyższą jakość usługi. W swojej ofercie posiadamy m.in. halogeny, reflektory, lampy punktowe, stroboskopy i wiele innych rozwiązań.

Jeśli planujesz więc organizację lub współorganizację imprezy bądź większego wydarzenia pamiętaj, aby nie zabrakło na nim światła. Jeśli masz problem z montażem, doborem najlepszego sposobu oświetlenia oraz uzyskaniem największej enegrooszczędności podczas wydarzenia.

Wypożyczalnia sprzętu oświetleniowego, którą prowadzimy to tylko jedna część oferty oświetlenia. Z przyjemnością zaoferujemy Państwu takie rozwiązania, które pomogą oszacować koszty, stworzyć plan oświetlenia na cała imprezę oraz pomożemy w obsłudze. Jeśli więc planujesz nie tylko wynajem oświetlenia, ale potrzebujesz fachowców w tym temacie, zapraszamy do CMA.

Nasi technicy mają na swoim koncie wiele realizacji, zarówno mniejszych, jak naprawdę pokaźnych, więc korzystając z naszych usług macie Państwo pewność, że wybieracie najlepszą ekipę i możecie być pewni rewelacyjnych rezultatów i obsługi najwyższej jakości.

Oświetlenie sceniczne

robin-DLS-CMA INFOOrganizując każdą imprezę szczególnie dbamy o oświetlenie sceniczne. Bez względu na wielkość przedsięwzięcia zawsze dokładamy wszelkich starań, aby scena była doskonale oświetlona. Posiadamy mechanizmy, które umożliwiają nam grę światłem, dostosowanie koloru i nasycenia do tematu imprezy oraz okoliczności takich jak aktualne warunki pogodowe, pora roku, pora dnia czy wiek publiczności.

Światło spełnia wiele funkcji praktycznych, jak oświetlenie sceny, aktora czy prowadzącego oraz pozwala widzowi dostrzegać szczegóły występu. Ale oprócz tego światło może także doskonale podkreślać pewne aspekty wydarzenia, jak scenografia, kostiumy, wyświetlany na telebimie obrazy. Oświetlenie sceniczne może także świetnie współgrać z muzyką oraz choreografią przedstawianą na scenie. Dzięki temu powstaje trójwymiarowy obraz, który przenosi uczestników w centrum wydarzenia i powoduje, że jeszcze lepiej odczuwają oni każdą imprezę.

martin-mac-500Oświetlenie sceniczne powinno być dostosowane technicznie pod względem nasycenia i wysokości do sceny. W zależności od tego, czy impreza odbywa się pod gołym niebem czy w zamkniętej przestrzeni, należy dostosować wszelkie parametry oświetlenia tak, aby było ono miłym tłem, a nie rozpraszającym elementem, który może zaburzyć cały występ.

Nasi fachowcy uczestniczą w kursach i szkoleniach, ciągle podnosząc swoje kwalifikacje. Ponieważ rynek imprez stale się zmienia, a oczekiwania gości stają się coraz większe, my także dokładamy wszelkich starań, by to właśnie dla nich każde takie wydarzenie było przyjemnością.

robe-robin-mmx-spotBiorąc udział w organizacji każdego wydarzenia, gdzie oświetlenie sceniczne jest koniecznie, jesteśmy obecni od samego początku, czyli od momentu planowania i kreowania koncepcji na przebieg imprezy. Sami panujemy, ustalamy szczegóły i łączymy je z innymi w spójną całość. Nasi fachowcy są obecni przy montażu oraz przy obsłudze wydarzenia przez cały czas. Dlatego zawsze jesteśmy pewni, że mamy wszystko pod kontrolą i możemy zarządzać urządzeniami na bieżąco i ewentualnie modyfikować efekt. Podczas dużych imprez wykazujemy stałą czujność i momentalnie reagujemy na aktualne sytuacje i nieprzewidziane zdarzenia.

Oświetlenie klubowe

Kluby odwiedzane są zwykle wieczorową i nocną porą, a dodatkowo większość tego typu lokali znajduje się na niskich poziomach, do których nie dociera żadne dzienne światło. Właścicielom wszystkich takich miejsc oferujemy oświetlenie klubowe, które znacząco poprawi jakość zabawy oraz pobytu gości. Oferujemy szerokie spectrum możliwości, różnorodne rozwiązania, dostosowane do charakteru lokalu, wieku gości oraz muzyki, jaka jest proponowana w klubie.

Oświetlenie klubowe spełnia nie tylko funkcję praktyczną, jak oświetlenie baru czy ozdobnych butelek z wysokoprocentowymi alkoholami, ale także nierzadko pełni funkcję dekoracyjną, zaznaczając swą obecność w bardzo subtelny sposób.

Proponując oświetlenie klubowe w pierwszej kolejności zależy nam na poznaniu charakteru lokalu oraz jego targetu. To główne wyznaczniki dobrania odpowiedniego światła. Na pierwszym miejscu stawiamy wymiar praktyczny, gdyż wiemy, że w klubie to relaks i dobra zabawa są najważniejsze i nic nie może ich rozpraszać ani przeszkadzać gościom. Po ustaleniu wszelkich możliwości montażu i określeniu wszelkich potrzebnych parametrów, pozostają kwestie kosmetyczne.

Oświetlenie klubowe i dyskotekowe wymaga przede wszystkim mocnego światła o bardzo intensywnych barwach, które jest emitowane kompaktowych urządzeń, które nie zajmują wiele miejsca. Mogą być to skanery o wysokiej temperaturze barw, lampy z ruchomą głowic lub kierunkowe reflektory.

Wszystkie te urządzenia oraz efekt, jaki wywołują może być doskonałym dopełnieniem brzmienia muzyki, która wypełnia klub. Całość zmieni całą imprezę w niepowtarzany spektakl dźwięku i światła.

Oświetlenie klubowe powinno być niezawodne w swoim działaniu i, o ile to możliwe, energooszczędne. Doradzimy najlepsze rozwiązania tak, by zminimalizować koszty, ale jednocześnie nie stracić pożądanego efektu świetlnych obrazów, ich dynamiki i rytmu.

Jeśli jesteś zainteresowany niezawodnym oświetleniem klubowym, zgłoś się do nas. Zespół naszych specjalistów doradzi i odpowiednio pokieruje każdym montażem oraz transportem.

Oświetlenie koncertów

Odpowiednie oświetlenie koncertów jest jednym z najważniejszych elementów ich organizacji. Jeśli organizujesz tego typu wydarzenie pamiętaj, że muzyka stoi na pierwszym miejscu, ale na tym samym miejscu znajduje się światło.

Zespół naszych specjalistów od oświetlenia pomoże ustalić najlepsze rozwiązania oraz wdrożyć je sprawnie i efektywnie. Z nami każdy koncert to przyjemność nie tylko słuchania, ale i patrzenia.

Odpowiednio dostosujemy naświetlenie sceny do charakteru imprezy oraz wieku gości. Wybierzemy barwy odpowiadające muzyce i porze dnia tak, aby całość tworzyła niezapomniany spektakl dla każdego uczestnika.

Nasi technicy z wieloletnim doświadczeniem w branży dbają o każdy szczegół i przygotowują najlepsze oświetlenie koncertów. Ustalą koncepcję, zaplanują miejsca rozmieszczenia oświetlenia oraz zrealizują projekt do samego końca, nadzorując ruch światła podczas imprezy.

Oświetlenie koncertów to nasza pasja, daje nam wiele możliwości twórczych i pozwala współtworzyć dzieło, które mogą podziwiać tysiące osób. Ułatwiamy im udział w koncercie wskazując punkty godne uwagi. Zgramy światło z muzyką tak, aby podkreślało jej temperament i tempo.

Wykorzystujemy urządzenia najwyższej jakości, które są niezawodne podczas plenerowych imprez, jak i tych odbywających się w pomieszczeniach zamkniętych. Organizujemy bowiem oświetlenie koncertów pod gołym niebem o każdej porze dnia, jak i tych odbywających się w halach i namiotach. Posiadamy szerokie spectrum rozwiązań, które pozwala nam na swobodne żąglowanie możliwościami i zarządzanie efektami.

Wykorzystujemy lampy halogenowe i reflektory, które sami transportujemy na miejsce i montujemy z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Z nami każdy koncert jest doskonale oświetlony i stanowi prawdziwą gratkę dla fanów muzyki w najlepszej oprawie, jaką jest światło.
Jeśli organizujesz koncert i potrzebujesz fachowej pomocy, zgłoś się do nas i zasięgnij porad specjalistów od oświetlenia koncertów i wszelkich wielkopowierzchniowych wydarzeń.

Oświetlenie estradowe

Imprezy, wydarzenia kulturalne, pokazy czy koncerty – wszystkie bez względu na porę roku gromadzą wiele osób. My dbamy, by oświetlenie estradowe podczas każdego z tych wydarzeń było na najwyższym poziomie, znakomicie eksponowało najważniejsze jego elementy i atuty.

Posiadamy duże doświadczenie w obsłudze imprez pod tym kątem. Zrealizowaliśmy projekty takie jak Festiwal Czyżynalia 2013, Kulturalia 2013 – Fashion Night, Juwenalia Krakowskie Uniwersytet Rolniczy 2013 i wiele innych. Możemy poszczycić się udziałem w naprawdę znaczących imprezach.

Podczas świadczenia usług w zakresie oświetlenia dokładamy wszelkich starań, by realizacja przebiegała bezpiecznie, efektywnie i co najważniejsze, efektownie. Współpracujący z nami technicy są doskonałymi specjalistami, ale obok tego posiadają zmysł artystyczny, który pozwala im na wyszukane realizacje świetlne. Oferujemy wykonanie spektaklu światła korespondującego z muzyką, efektami dźwiękowymi, występującymi, estradą i charakterem imprezy.

Oświetlenie estradowe daje naprawdę wiele możliwości, które z powodzeniem wykorzystujemy i tworzymy oświetlenie na miarę każdego wydarzenia, bez względu na jego zasięg, porę dnia czy wiek widowni. Jesteśmy w stanie dostosować rodzaj oświetlenia adekwatny do wielu wytycznych. Oświetlenie estradowe, jakie oferujemy, może być dynamiczne, wielobarwne, stonowanie, klasyczne, romantyczne. Dla nas nie ma ograniczeń w tym zakresie, więc swobodnie spełniamy oczekiwania wszystkich naszych klientów.

Zapewniamy każdemu doskonała rozrywkę, gdyż odpowiednio doświetlamy wszystkie istotne elementy sceny tak, że są one widoczne z każdego miejsca. Wykorzystujemy niezawodny sprzęt najwyżej jakości, który gwarantuje pewność i płynność transmisji.

Oprócz klasycznego oświetlenia możemy zaoferować również skorzystanie ze specjalnej tarczy graficznej, która umożliwia wyświetlanie napisów, elementów graficznych czy reklam. Dzięki niej istnieje możliwość szybkiego i wyrazistego wyeksponowania i podkreślenia wybranych elementów.

Oświetlenie architektoniczne

Niesamowite, barwne, niekiedy spektakularne – takie właśnie jest oświetlenie architektoniczne. Podkreśla wiekowe freski i modernistyczne bryły oraz nowatorskie kształty. Pozwala na zwiedzanie miast zarówno w dzień, jak i nocą bez poczucia przeoczenia wielu elementów.

Oświetlenie architektoniczne musi być stabilne, bardzo precyzyjne i niebywale efektowne. Oferujemy wiele rozwiązań do różnorodnych typów budynków oraz architektonicznych elementów przestrzeni, zwłaszcza miejskiej, gdzie jest ich najwięcej.

Wielkie miasta kuszą feerią barw, kolorowymi fasadami, jarzącymi się fontannami. Wszystkie tak spektakularne efekty zostają osiągane właśnie dzięki odpowiednio dobranemu światłu, jego barwie, natężeniu i nasyceniu. Tym, co jest równie istotne, mając na myśli oświetlenie architektoniczne, są zarówno wspaniały efekt wizualny, stabilność, ale również energooszczędność. Dla wszystkich zainteresowanych oświetleniem budynków nocą, znajdziemy rozwiązania, które pozwolą zredukować koszty bez uszczerbku na jakości światła. Trudne warunki eksploatacji nie są dla nas przeszkodą. Staramy się jak najlepiej wykorzystać każdą przestrzeń, by podkreślić cudowne elementy, miejsca i przestrzenie publiczne. Oświetlenie w takich miejscach powinno gwarantować dużą stabilność barw oraz maksymalną możliwą ilość światła.

Statyczne oświetlenie budynków to jednak nie wszystko. Jesteśmy w stanie także realizować projekcje na budynkach, ruchome obrazy świetlne, które tworzą spektakularny teatr dla widzów. Posiadamy urządzenia, które w łatwy sposób potrafią ‘ożywiać’ budynki, a wszystko odbywa się za sprawą światła.

Oświetlenie architektoniczne daje miejsca do tworzenia. Nie ma tu miejsca na przypadkowość. Nasz każdy projekt wymaga czasu i realizowany jest dokładnie, po wykonaniu rekonesansu danego budynku. Oświetlając daną bryłę chcemy tchnąć w nią drugie życie, które ujawni się po zmroku i podkreśli niebywały charakter budowli. Szanujemy pracę architektów oraz budowniczych i każdym takim projektem składamy ukłon w ich stronę, gwarantując im jak najlepsze wyeksponowanie efektu ich pracy oraz wizji artystycznej.

Urządzenia inteligentne Moving Head

Umożliwiają tworzenie wielu efektów oświetlenia, niezastąpione praktycznie w każdego typu realizacji, koncertach, galach, dużych imprezach plenerowych.

Robe Robin MMX Spot

optyka i źródła światła: kąt 8.5° – 46.5°, Philips MSR
Platinum 35 odpowiednik 1200 W
efekty: wybór wielu tarcz gobo, system mieszania
barw CMY, tarcza animacji pozwala na zrealizow-
anie projekcji ognia, wody, płomieni i innych natu-
ralnych efektów
Pobór mocy: 1020 W, 230V; 50-60 Hz
Waga: 25.5 kg

Cena: 250 zł

 

Robe Robin DLS Profile

Optyka i źródła światła: , kąt 10° – 45°, Robe
RGBW LED module
efekty: mieszanie RGBW, ustawienie temperatury
światła 2700, 3200, 4200, 5600 i 8000 kelvinów
Pobór mocy: 550 W, 230V; 50-60 Hz
Waga: 22 kg

Cena: 170 zł

 

Clay Paky Alpha Beam 300

Optyka i źródła światła: 300W fast fit, 8000K balast
elektroniczny, Ultra jasność – 33.000 lux [8°] z 10m
Efekty: Cyan: 0-100% Magenta: 0-100% Yellow:0-
100% CTO: 0-100%
Pobór mocy: 300VA, 115V, 230V; 50-60 Hz
Waga: 19 kg

Cena: 150 zł

JB VaryLed A7 zoom RGB

optyka i źródła światła: Zoom 8°-28° 108 Luxeon
High Power LED;
efekty: 8 i 16 bit miksowanie kolorów RGB,
od 6000K do 2900K;
Pobór mocy: 300VA, 115V, 230V; 50-60 Hz
Waga: 8,8kg

Cena: 120 zł

 

Oświetlenie LED

Dzięki zastosowaniu najnowszej techniki oświetleniowej, wszelkie wydarzenia zyskują zupełnie nowy wymiar ograniczając jednocześnie zapotrzebowanie na energię.

 • Led Bar Xeos Pixelbar 8080
 • Led Bar Flash Butrym panel led FL-672
 • Sunstrip
 • Xeos Pixeltube
 • Xeos Led Par 64
 • Lars Led Par 64
 • Lars Led Par 56

Oświetlenie efektowe

Martin Atomic 3000

Oświetlenie żarowe i wyładowcze

Klasyczne żarowe oświetlenie jest nadal uzupełnieniem wielu realizacji.

 • ETC Source Four Zoom 25-50
 • Spot 650/1000 PC
 • Spot 650/1000 Fresnel
 • PAR 64
 • PAR 64 Short
 • PAR 56
 • PAR 56 Short
 • PAR 36 Pinspot
 • Zestaw 8xACL PAR 64
 • Zestaw 8xACL PAR 36 long
 • Blinders 8xDWE 650
 • Blinders 4xDWE 650
 • Blinders 2xDWE 650

Dymiarki

Martin JEM ZR-33/ZR44
Unique

Oświetlenie zewnętrzne

Naświetlacze Architektoniczne

  Konferencja SEP 2014

  3
  Konferencja SEP 2014 Konferencja SEP 2014

  Konferencja Trójkąta Weimarskiego Gala Dinner

  7
  Konferencja Trójkąta Weimarskiego Gala Dinner Konferencja Trójkąta Weimarskiego Gala Dinner

  Otwarcie VIP Galerii Bronowice

  17
  Otwarcie VIP Galerii Bronowice Otwarcie VIP Galerii Bronowice

  Lady Pank Łaźnia Nowa

  16
  Lady Pank Łaźnia Nowa Lady Pank Łaźnia Nowa

  Festiwal im. Jana Kiepury w Krynicy

  11 1
  Festiwal im. Jana Kiepury w Krynicy Festiwal im. Jana Kiepury w Krynicy

  Czyżynalia 2012

  18
  Czyżynalia 2012 Czyżynalia 2012

  Mocate Cappuchino One Cup Fashion Night

  18
  Mocate Cappuchino One Cup Fashion Night Mocate Cappuchino One Cup Fashion Night

  Andels Open Conference Day

  17
  Andels Open Conference Day Andels Open Conference Day

„Podstawą kontaktów była rzetelność, fachowość, terminowość oraz indywidualne podejście do realizowanego przedsięwzięcia. Szeroki zakres świadczonej usługi i wysokiej jakości sprzęt zapewnił pełen profesjonalizm i fachowość, a szeroka znajomość branży technicznej stanowi doskonałą wizytówkę firmy”.

~ Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego