hale1
hale2
hale 3

Cena od:
Zainteresowała Cię nasza oferta? Skontaktuj się z nami

Namioty i hale

Pobierz ofertę jako .PDF

Wszystkim, których urzekają imprezy na świeżym powietrzu, organizowane wiosną i latem oraz wczesną jesienią, oferujemy hale namiotowe. Świetnie sprawdzają się podczas wesel, przyjęć ślubnych, komunii czy coraz modniejszych baby shower – imprez dla przyszłych mam.

Takie przyjazne otoczenie, dzień lub wieczór spędzony w pięknym ogrodzie, wśród zieleni sprawiają, że każde wydarzenie zyskuje naprawdę wspaniałą oprawę. Hale namiotowe pozwalają na organizację imprezy od wiosny do jesieni. Do nich dopasujemy podłogę, która ustabilizuje całość i da komfort gościom, którzy będą mogli czuć się pewnie z każdym krokiem.

Oferujemy pomoc w oszacowaniu najlepszej ilości namiotów dla określonej liczy gości i dobraniu takiego ich ustawieniu, które ułatwi komunikację oraz pozwoli wszystkim zgromadzonym mieć doskonały kontakt przez całą imprezę. Hale namiotowe pozwalają także na organizacją imprezy również wówczas, gdy piękna pogoda nie dopisze i niespodziewanie pojawi się deszcz lub lekka mżawka. Wszystkie są zabezpieczone przed działaniem wody, więc spokojnie można kontynuować imprezę na świeżym powietrzu bez przenoszenia jej w przypadkowe miejsce.

Hale namiotowe są coraz częściej wykorzystywane także podczas pikników. Organizowane w miastach są doskonałą okazją do spędzenia czasu z rodziną i znajomymi oraz do zawarcia nowych znajomości, dlatego tak często można je spotkać podczas wakacji i długich weekendów. Namioty pomagają wówczas w organizacji przestrzeni oraz wskazaniu na najważniejsze miejsca imprezy.

Jeśli więc planujesz organizację jakiegoś wydarzenia i będziesz wykorzystywać hale namiotowe, ale nie wiesz, jak się za to zabrać, zwróć się do nas. Mamy za sobą wiele takich imprez, np. Ekskluzywny Event dla Exclusive Events – wydarzenie z namiotami, profesjonalnym nagłośnieniem i oświetleniem, prawdziwą sceną i wieloma atrakcjami multimedialnymi. Praca dla Cienie będzie dla nas przyjemnością i kolejnym wyzwaniem, którego z chęcią się podejmiemy. Zaoferujemy Ci wiedzę, umiejętności i doświadczenie zespołu fachowców, dla których praca jest pasją.

„Polecamy usługi firmy Concept Music Art. Sp. Z o.o. i wyrażamy zadowolenie ze współpracy. Jest to partner profesjonalny i rzetelny. Działalność firmy charakteryzuje się nowoczesnymi metodami współpracy z klientem, fachowością i otwarciem na klienta.”

~ Klub Sportowy AZS AWF Kraków